Joop Westerweelschool-98.jpg

Team

Het team bestaat uit een enthousiaste groep pedagogisch medewerkers, groepsleerkrachten, ondersteunend personeel, vakleerkrachten bewegingsonderwijs, beeldende vorming, muziek en de directie. 

Naast bovengenoemde personeelsleden zult u met regelmaat stagiaires tegenkomen. Wij bieden namelijk opleidingsplekken voor de PABO/ Universitaire PABO en mbo-opleidingen Welzijn en onderwijs. 

 

Samenstelling team
schooljaar 2022/2023

Leidsters voorschoolgroepen:

Groep oa: Zahra Maadi en Sofia Abdi

Groep oc: Samira Boudraa en Saadia Oukassi

Leerkrachten onderbouw:

Groep 1/2a Maud Halewijn 

Groep 1/2b Geeke Koning en Suzan Kolen

Groep 1/2c Francine van Stappershoef en Mienke Fray 

Groep 1/2d Suzan Kolen en Astrid Tjin Asjoe

Groep 1/2e Serentia Strijjk

 

Leerkrachten groepen 3 t/m 8

Groep 3a Bouchra el Abdouni en Mienke Fray

Groep 3b Otto Tanck en Bouchra el Abdouni

Schakelklas Barbara Heij

Groep 4a Daphny Grondel - Anne Bruggeman

Groep 4b Havva Aypek en Ruth van Dijk

Groep 5a Nina Hop 

Groep 5b Michel Brugman en Anne Bruggeman

Groep 6a Dieske Jansen en Anne Bruggeman

Groep 6b Samira Ettayebi en Anne Bruggeman

Groep 7a Wendy van Aartsen en John Linssen

Groep 7a Arvid Slotman

Groep 8a Hannan Azzouz en Nadia Aoulad Chikh 

Groep 8b Ruud Starke  en Jeroen de Meer

Groep 8c Nienke van der Velden en Nadia Aoulad Chikh 

 

Beeldende Vorming Karin Bakker 

Bewegingsonderwijs Nick Ruijmgaart en Frans Posthuma

Muziek Tommy van Delst

 

Buitenschoolse opvang 
Anne Smudde

Khalid Hammouch

Mina el Mahraoui

Zahra Maadi

Leidinggevende Akros

Jeanine van der Putten

 

Interne Begeleiders/zorgcoördinator

Heleen Hop en Marieke Hollander

Zorgteam

Coördinatie: Heleen Hop
Gedragsspecialist :Astrid Tjin Asjoe

Coördinator Vreedzame School: Hannan Azouz
Specialist meer- en hoogbegaafdheid: Mienke Fray
Onderzoek en diagnostiek: Nienke van der Velden

Remedial teaching: Havva Aypek en Ruth van Dijk

Motorische remedial teaching Frans Posthuma & Nick Ruijmgaart
Directie: Marieke Holleander en Marieke Steverink

 

Externe zorgbegeleiders

Ouder Kind Adviseur: Saskia Doesburg

Logopedie: Praatmaatgroep

Kind en Motoriek: Mathilde Poos

Oudercontactmedewerker: Fatma Kaya

 

Coördinatoren

Groepen 1 t/m 3 Mienke Fray

Groepen 4 t/m 8 Wendy van Aartsen

ICT Marieke Hollander

Cultuur Francine van Stappershoef

Vreedzame School Hannan Azzouz

 

Ondersteunend personeel

Conciërge Yahya Mehdaoui

Administratief medewerkster Francisca Mulch en Dieke Kerkhoff

 

Directie

Heleen Hop 

Marieke Hollander 

Marieke Steverink