Joop Westerweelschool-98.jpg

Team

Het team bestaat uit een enthousiaste groep pedagogisch medewerkers, groepsleerkrachten, ondersteunend personeel, vakleerkrachten bewegingsonderwijs, beeldende vorming, muziek en de directie. 

Naast bovengenoemde personeelsleden zult u met regelmaat stagiaires tegenkomen. Wij bieden namelijk opleidingsplekken voor de PABO/ Universitaire PABO en mbo-opleidingen Welzijn en onderwijs. 

 

Samenstelling team

schooljaar 2020/2021

Leidsters voorschoolgroepen:

Groep oa: Zahra Maadi en Sofia Abdi

Groep oc: Samira Boudraa en Saadia Oukassi

Leerkrachten onderbouw:

Groep 1/2a Maud Halewijn en Cindy Rozemeijer

Groep 1/2b Geeke Koning en Minta van Reesema

Groep 1/2c Francine van Stappershoef en Minta van Reesema 

Groep 1/2d Marijke van der Bruggen en Astrid Tjin Asjoe

Groep 1/2e Serentia Strijjk

 

Leerkrachten groepen 3 t/m 8

Groep 3a Bouchra el Abdouni en Mienke Fray

Groep 3b Otto Tanck en Bouchra el Abdouni

Schakelklas Cindy Rozemeijer en Ingrid Casteele

Groep 4a Daphny Grondel

Groep 4b Havva Aypek en Ruth van Dijk

Groep 5a Nina Hop en Geeke Koning

Groep 5b Michel Brugman en Rachel Heikamp

Groep 6a Dieske Jansen 

Groep 6b Olaf Wijnands

Groep 6c Arvid Slotman

Groep 7a Wendy van Aartsen en Miëlla Mulder

Groep 7b Hannan Azzouz en Miëlla Mulder

Groep 8a Ruud Starke 

Groep 8b Nadia Aoulad Chikh en Samira Ettayebi

 

Beeldende Vorming Karin Bakker en John Linssen

Bewegingsonderwijs Frans Posthuma en Nick Ruijmgaart

Muziek Tommy van Delst

 

Buitenschoolse opvang 
Anne Smudde

Khalid Hammouch

Mina el Mahraoui

Yasmina Boujada

Sylvia Wolkers

Zahra Maadi

Wendela Net

Marijn Mahtot

Leidinggevende Akros

Jeanine van der Putten

 

Interne Begeleiders/zorgcoördinator

Heleen Hop en Marieke Hollander

Zorgteam

Heleen Hop, coördinatie
Astrid Tjin Asjoe, gedragsspecialist 

Hannan Azouz, coordinator Vreedzame School
Mienke Fray, specialist meer- en hoogbegaafdheid
Minta van Reesema, taal en spelontwikkeling onderbouw
John Linssen, onderzoek en diagnostiek

Havva Aypek en Ruth van Dijk, remedial teaching 

Frans Posthuma, motorische remedial teaching 
Marieke Steverink, directie

 

Externe zorgbegeleiders

Ouder Kind Adviseur: Saskia Doesburg

Orthopedagoog: Dianne Roerdink

Logopedie: Praatmaatgroep

Kind en Motoriek: Stender Buchner

Oudercontactmedewerker: Esther Smina en Fatma Kaya

 

Coördinatoren

Groepen 1 t/m 3 Mienke Fray

Groepen 4 t/m 8 Wendy van Aartsen

ICT Cindy Rozemeijer

Cultuur Francine van Stappershoef

Vreedzame School Hannan Azzouz

Rekenen Miëlla Mulder

Taal Wendy van Aartsen

 

Ondersteunend personeel

Conciërge Yahya Mehdaoui

Administratief medewerkster Francisca Mulch en Dieke Kerkhoff

 

Directie

Heleen Hop (waarnemend directeur)

Marieke Hollander (waarnemend adjunct-directeur)

Marieke Steverink